old-periscope

menu

Занурюємось
         в музичні
               глибини...

Занурюємось в музичні глибини...

11 вересня 2001 року: пам’ятаємо та співчуваємо

11 вересня 2001 року: пам’ятаємо та співчуваємо

Шановні слухачі та читачі Old Periscope Radio. Коли в день завершення війни наша станція відновить своє – тимчасово перерване 24 лютого – мовлення, ви знов почуєте у нашому етері багато американської, а також британської рок-музики.

…Проте сьогодні ми вкотре відчуваємо сум та солідарність із американським народом, що пережив апокаліптичний теракт 11 вересня 2001-го.

Історія доводить, що Зло завжди програє та, відповідно, не досягає запланованої мети. Але, на жаль, воно все ж встигає зробити жахливі речі.

Ми бачимо це у зраненій ворогом Україні, де від російської зброї гинуть не тільки наші герої на фронті, а й мирні люди. І ми бачили це за океаном, де біль американців не згасає вже третє десятиліття поспіль…

Нас захоплює згуртованість американського народу перед обличчям ворога, героїзм тодішніх авіапасажирів та численних рятувальників.

Американська національна пам’ять не згасає. І українська теж. Наші народи об’єднані драматичними долями та зворушливими спогадами. Відтак, ми чудово розуміємо один одного. Та підтримуємо.

І тому в цей день ми не просто згадуємо – ми щиро співчуваємо всім, хто пережив страшну трагедію далекого 2001-го.

Екіпаж OPR

Вахтовий журнал

СЛУХАТИ

Наразі - в етері:

Раніше пролунали: