old-periscope

menu

Занурюємось
         в музичні
               глибини...

Занурюємось в музичні глибини...

Welcome aboard! Ласкаво просимо на «борт» Old Periscope Radio!

photo 2021 11 30 14 12 30

Шановні друзі, маю честь вітати Вас на віртуальному «борту» нашого «морського» рок-радіо!

Протягом 2021 року команда Old Periscope Radio, вірніше, наш «екіпаж» доклав великих зусиль, щоб реалізувати цей проект, який, сподіваємось, прийдеться вам до вподоби.

Музичний формат Old Periscope Radio – це переважно іноземний рок-мейнстрім, що його складають споріднені жанри, які є уособленням традицій англосаксонської музичної культури.

Всі деталі проекту, починаючи від ідеї, подальшого творчого задуму, загальної концепції нашого мовлення і завершуючи конкретикою цілодобового наповнення етеру – про все це докладно подано у відповідних розділах та підрозділах нашого сайту, а також у низці стартових публікацій сайту, датованих груднем 2021-го та січнем 2022-го року.

В цих публікаціях ми знайомимо вас із нашим задумом та ділимось нашими очікуваннями. Бо всі члени нашого «екіпажу» люблять рок-музику та десь відчувають, що її дещо бракує в українському етері.

Відтак, ми розраховуємо, що музичний андеграунд Old Periscope Radio, вірніше, underwater цього проекту має зацікавити саме тих, хто будучи перенасиченим сучасним мас-культом, шукає певну альтернативу, що її – за нашим переконанням – несе американський та британський софт-рок.

При цьому я хочу зауважити, що Old Periscope Radio жодним чином не є бізнес-проектом. Він не передбачає збору пожертв та комерційного використання якогось рекламного продукту. Станцію створено та планується утримувати за рахунок приватних, переважно, пенсійних заощаджень.

Напрошується логічне запитання: в чому ж – зиск? Для чого все це аматорство? Поясню. Наша мета – інша. Певною мірою вона є ідеологічною. Ми прагнемо привернути увагу (та, звичайно ж, викликати позитивні емоції!) саме тих, наскільки ми розуміємо, переважно дорослих слухачів, що є прихильниками консервативних мультикультурних та світоглядних цінностей, якими наповнена повоєнна та сучасна західна рок-культура періоду 1960-2020 років.

Сподіваюсь, нашому екіпажу це вдасться.

Отже, ласкаво просимо на борт, друзі! Приємного Вам прослуховування!

Олександр Шталтовний, засновник та творчий керівник Old Periscope Radio

На додаток – трохи про автора проекту.

Олександр Шталтовний, 53 роки. Радіожурналіст, у радіомовленні – з 1993-го. Впродовж подальших років спромігся поєднати службу на військовому флоті із роботою на радіо у вільний від служби час. Таке стало можливим завдяки профілю тодішнього морського офіцера  – «флотська журналістика». Після виходу на пенсію у 2009-му продовжив роботу виключно на радіо. Співпрацював із кількома українськими та одним іноземним мовниками. Врешті-решт, радіомовлення та багаторічне захоплення музикою переросли в окремий хобі-проект некомерційної «музично-морської» онлайн-станції. Сам автор-пенсіонер називає своє 30-річне хобі «справою життя».

44

СЛУХАТИ

Наразі - в етері:

Раніше пролунали: