old-periscope

menu

Занурюємось
         в музичні
               глибини...

Занурюємось в музичні глибини...

Акценти музичного форматування

Перед усім вважаємо за доцільне нагадати про те, що у розділі «Місія» сайту викладено Музичну концепцію нашої станції, в якій йдеться про музичний спектр, що його мовить Old Periscope Radio.

Проте тут, у цьому розділі, ми деталізуємо нашу музичну концепцію, зокрема, інформуємо наших слухачів про Акценти музичного форматування, тобто, про жанрові пріоритети, що ми їх прагнемо реалізувати у нашому етері у залежності від часу доби.

Погодьтесь, що, з огляду на людські біоритми, потужний рок-драйв в нічному етері, скажімо, десь о третій годині ночі, не буде комфортним для прослуховування.

Водночас, складна рок-музика, наприклад, прогресивний рок, джаз-рок або арт-рок більш органічно сприйматимуться вже по обіді, або ввечері. Тоді як енергійний поп-рок є комфортним для сприйняття як вранці, вдень, так і ввечері, але не пізніше 22 години.

Нічний час – це та частина доби, коли в етері прогнозовано менше енергійних мелодій, зате більше повільних, романтичних та негучних. Це – час соулу, сучасного та старого джазу, фолк-року, блюзу, романтичних балад та «золотих» хітів минулого.

Відтак, наші жанрові пріоритети є наступними:

06.00-09.00 – поп-рок, софт-рок, джаз-фанк, кантрі-рок, рок-класика, американа, електронна музика

09.00-15.00 – софт-рок, поп-рок, кантрі-рок, американа, інді-музика, ейсід-джаз, «південний» американський рок, електронна музика

15.00-21.00 – мейнстрім, софт-рок, інді-музика, арт-рок, прог-рок, джаз-рок, хард-рок, орієнтований на дорослих рок (AOR), кантрі-рок, блюз-рок

21.00-00.00 – джаз-рок, інді-музика, мейнстрім, арт-рок, прог-рок, ритм-енд-блюз,  фолк-рок, електронна музика

00.00-06.00 – сучасний джаз, блюз, фолк-рок, софт-рок, соул, балады, ейсід-джаз, ембієнт, лаунж, рок-классика, «золоті» хіти

Екіпаж Old Periscope Radio  

78

СЛУХАТИ

Наразі - в етері:

Раніше пролунали: