old-periscope

menu

Занурюємось
         в музичні
               глибини...

Занурюємось в музичні глибини...

Місія та музична концепція станції

Old Periscope Radio – це українська некомерційна музична радіостанція, що подає в Інтернеті сучасну англомовну софт-рок-музику.

Наш формат – це вишукане музичне полотно, зіткане з волокон різнобарв’я іноземного рок-мейнстріму.

Музичну палітру Old Periscope Radio складають, певною мірою, споріднені жанри, які є уособленням традицій англосаксонської культури із присмаком – в окремих випадках – етнічних ноток, що їх можна почути десь у Північно-Західній частині Африки.

Наші плей-листи містять американський та британський класичний софт-рок, арт-рок та прог-рок, джаз-рок та фолк-рок, трохи хард та поп-року, подорожну «американу», орієнтований на дорослих рок (AOR), незалежну музику інді, смус-джаз та блюзи.

Ми не ставимо в етер виключно «старе» і не зосереджуємо вашу увагу тільки на класичному року, який, до речі, вже кілька десятиліть поспіль об’єднує світ завжди впізнаваними музичними шедеврами, що їх підхоплюють шанувальники року у концертних залах, на стадіонах та просто на вулицях.

Ми слідкуємо і за новою музикою, але зіграною у вище згаданій традиції мелодій та гармоній, що зачарували вже не одне покоління слухачів по всьому світу. У різних сферах, включаючи музичну, таке прийнято називати «Стара школа». І ми є її великими прихильниками!

Нас цікавить рок-культура та поєднана з нею культура слухання, що, на наше переконання, є невід’ємною частиною культури виховання. Ми прагнемо того, щоб наші слухачі чули не тільки ритм, а й, так би мовити, напівтони, що їх часто-густо додають, скажімо, віолончелі, фортеп’яно або вокальний спів а капела.

Слухач та слухачка Old Periscope Radio (наш формат – і для жінок теж!) вже давно не носять шкіряну «рокерську косуху». І, скоріш за все, ніколи її не носили. Проте вони готові налаштувати свій «внутрішній приймач» на сприйняття музики, яка або вже визнана частиною світового спадку, або хоч і зіграна відносно нещодавно, проте саме в англосаксонській музичній традиції.

Також повідомляємо, що Old Periscope Radio створена та мовить за рахунок приватних, переважно пенсійних, заощаджень. Попри поточні потреби на технічну підтримку мовлення та на популяризацію станції, ми все ж прагнемо не обтяжувати наших шановних слухачів закликами на пожертви.

У зв’язку із цим ми звертаємо увагу користувачів, що наша музична станція не призначена для комерційної трансляції у публічних місцях – ми створювали її виключно для приватного прослуховування, наприклад, вдома, в офісі або під час подорожі.

Відтак, Old Periscope Radio жодним чином не є бізнес-проектом. Проте є, певною мірою, гуманітарною місією, мета якої – наскільки то буде можливим – конкурувати із навалою в українському етері часто-густо низькопробних зразків сучасних поп та реп-культур, які на сьогодні, за оцінками експертів, мають майже тотальну перевагу над інтелектуальним музичним мовленням. 

У якості альтернативи або, швидше, для досягнення жанрового балансу в українському музичному етері, Old Periscope Radio пропонує інтелігентну подачу дорослої англомовної рок-музики.

Підсумовуючи, зазначимо, що ми прагнемо не грошей або якогось іншого прихованого зиску. Ми прагнемо дещо більшого – уваги з боку наших відданих слухачів та розділення разом з нами тих мультикультурних та світоглядних цінностей, що їх несе повоєнна та сучасна західна рок-культура періоду 1960-2020 років.

Отже, насолоджуємось нашими мелодіями разом!

Екіпаж Old Periscope Radio

61

СЛУХАТИ

Наразі - в етері:

Раніше пролунали: