old-periscope

menu

Занурюємось
         в музичні
               глибини...

Занурюємось в музичні глибини...

Авторські програми

Стартове (тестове) мовлення станції у січні 2022 року не передбачало будь-яких авторських програм. Метою цього етапу було відпрацювання технічних аспектів мовлення, зокрема, перевірка синхронізації музичного аудіо-потоку та його змістовного відображення на сайті Old Periscope Radio. 

Першу авторську програму ми планували запустити десь навесні, а другу, відповідно, восени 2022 року. Проте віроломна російська агресія, по суті, перекреслила всі плани всіх українців. Під час війни – не до творчості, не до розваг. І тому в день початку широкомасштабної агресії ворога наш екіпаж прийняв цілком виправдане рішення зупинити станцію, що у підсумку вилилось у 18 довгих місяців радіомовчання.

Воно було вимушеним. Попри велике бажання нашого екіпажу, як кажуть, із головою поринути в «океан музики», норми моралі та солідарність із постраждалими від війни українцями спонукали нас тимчасово припинити транслювання розважального контенту.

Запланований на серпень 2023 року рестарт станції повернув наші надії та наші творчі плани. І хоча тепер, під час війни, члени нашого екіпажу відмовились загадувати далеко наперед, ми все ж сподіваємось запустити першу авторську програму десь взимку або навесні 2024 року.

Її попередня назва – «На схилі дня». Це буде двогодинна або тригодинна вечірня програма наживо, де окрім музики лунатимуть рубрики на музичну тематику, а також цікава інформація, що розвиває світогляд.

Подвоїти кількість авторських музичних програм ми хотіли б десь до жовтня 2024-го, коли ми очікуємо хоча б невеличке збільшення уваги до Старого перископу з боку радіослухачів.

Дозволити собі більше авторських програм наживо через відсутність фінансування станції ми не можемо.

Нагадаємо, Old Periscope Radio є некомерційним проектом, який утримується переважно, на пенсійні заощадження. Проект не передбачає збору пожертв та комерційного використання якогось рекламного продукту.

Мета мовлення Old Periscope Radio – гуманітарна місія у вигляді інтелігентної подачі дорослої англомовної софт-рок-музики.

Екіпаж Old Periscope Radio

081

СЛУХАТИ

Наразі - в етері:

Раніше пролунали: