old-periscope

menu

Занурюємось
         в музичні
               глибини...

Занурюємось в музичні глибини...

Авторські програми

Стартове (тестове) мовлення станції у січні 2022 року не передбачало будь-яких авторських програм. Метою цього етапу було відпрацювання технічних аспектів подачі сигналу, перевірка взаємодії аудіо-потоку та сайту станції, а також вдосконалення цілої низки організаційно-технічних дрібниць, що, на нашу думку, не менше за музичний контент впливають на підсумкове сприйняття мовлення нашими слухачами. 

У лютому ми плануємо запустити в етер першу авторську музично-інформаційну програму «На схилі дня». Це буде двогодинна або тригодинна програма наживо, де окрім музики лунатимуть рубрики на музичну тематику або цікава інформація, що розвиває світогляд.

В нас є бажання подвоїти кількість авторських програм десь до літа. Водночас у нас є сумніви, чи будуть авторські програми затребувані десь у липні-серпні, тобто, на піку сезону відпусток та літньої розважальної метушні.

З високою долею вірогідності дві авторські програми в етері нашої станції з’являться у вересні, коли ми очікуємо відносне збільшення уваги з боку радіослухачів.

Дозволити собі більше авторських програм наживо через відсутність фінансування станції ми не можемо. Нагадаємо, Old Periscope Radio є некомерційним проектом, який утримується переважно, на пенсійні заощадження. Проект не передбачає збору пожертв та комерційного використання якогось рекламного продукту.

Мета мовлення Old Periscope Radio – гуманітарна місія у вигляді інтелігентної подачі дорослої англомовної софт-рок-музики.

Екіпаж Old Periscope Radio

081

СЛУХАТИ

Наразі - в етері:

Раніше пролунали: