old-periscope

menu

Занурюємось
         в музичні
               глибини...

Занурюємось в музичні глибини...

11 вересня. Наша спільна з американцями скорбота не згасає…

11 вересня. Наша спільна з американцями скорбота не згасає…

Шановні слухачі та читачі Old Periscope Radio. Коли невдовзі наша станція відновить своє – тимчасово перерване в день початку війни – мовлення, ви знов почуєте у нашому етері багато американської та британської рок-музики.

Проте сьогодні, 11 вересня, ми вкотре відчуваємо сум та солідарність із американським народом, який 22 року тому пережив апокаліптичний теракт, що змінив весь світ.

Історія доводить, що Зло завжди програє та, відповідно, не досягає запланованої мети. Але, на жаль, воно все ж встигає зробити жахливі речі. Воно встигає забрати життя багатьох людей та зламати людські долі…

Ми бачимо це і у зраненій ворогом Україні, де вже більш як півтора роки від російської зброї гинуть військові та цивільне населення. Ми бачили це і за океаном, де біль американців не згасає вже 22 роки поспіль…

Нас захоплює згуртованість та героїзм американського народу перед обличчям ворога, самовладання тодішніх – 2001 року – авіапасажирів та вольові якості численних рятувальників.

Третє десятиліття поспіль американська національна скорбота не згасає. І українська теж. Це – тому, що наші народи об’єднані драматичними долями та зворушливими спогадами.

Відтак, ми чудово розуміємо один одного. Та підтримуємо – тоді, і зараз…

Тож, 11 вересня ми не просто згадуємо – ми щиро співчуваємо всім, хто пережив страшну трагедію далекого 2001-го.

Із шаною до пам’яті про загиблих та із співчуттям до їхніх рідних, екіпаж Old Periscope Radio

Вахтовий журнал

СЛУХАТИ

Наразі - в етері:

Раніше пролунали: