Остаточній версії «пакету» логотипів нашої станції передував, як прийнято нині казати, справжній мозковий штурм.
Були різні ідеї – від банальних до занадто складних для візуально-асоціативного сприйняття.
Творчий процес так званої «гри з літерами», коли останні трансформуються у «професійну атрибутику», не є новим. Ба більше: він є досить поширеним.
Наприклад, у радіомовленні українська літера «і» часто-густо перетворюється на таку собі стилізовану антену, що передає радіосигнал.
Наша команда пішла іншим шляхом. Ми вирішили відштовхуватись саме від «морського» акценту нашої станції. І першим висновком, що ми його зробили, була потреба у візуалізації не випромінювання радіосигналу в атмосферу, а …образне зображення кругів на воді, що візуально також нагадують всім відомий знак радіохвиль. Тож, асоціативно ми балансували поміж радіохвиль та хвиль морських.
Залишилось визначити, що або хто саме залишить круги на воді. Морський перископ став безальтернативним кандидатом на цю «роль».
В якийсь момент промайнув варіант, згідно з яким намальований Перископ міг замінити літеру «і» у слові «Radio». Ставити його першим у цьому слові – замість «R» – ми не наважились: це було б занадто сміливо, непереконливо та, як результат, невиправдано. Врешті всі зійшлись на думці, що цей поточний варіант лого видався невдалим.
В розпалі творчого обговорення пролунала ідея щодо «перископної» візуалізації іншої літери «R», а саме, у слові Periscope. Круги на воді, які до того часу – зізнаємось – нема куди було втиснути, вмить «впали» вниз, просто під слово рeriscope, що врешті-решт, й було талановито реалізовано дизайнером проекту Валентином Буняком у всіх логотипах фінального лого-пакету Old Periscope Radio.
Екіпаж Old Periscope Radio