old-periscope

menu

Занурюємось
         в музичні
               глибини...

Занурюємось в музичні глибини...

День ЗСУ: дякуємо за захист!

Із повагою до ЗСУ

Сьогодні, шановні радіослухачі, у житті нашої країни – особливий день. День Збройних сил України. Також на 6 грудня, згідно із давно очікуваним корегуванням українського релігійного календаря, припало велике свято – День Святого Миколая.

На відміну від мирних часів, ставлення українців до своєї армії у часи воєнного стану відчутно змінилось. Нині День ЗСУ – це не просто дата шанування народом України своїх військових: для більшості з нас це розуміння гідного захисту волелюбної країни її збройними силами, відчуття особистого захисту від ворога, усвідомлення факту врятування військовиками життів наших рідних та близьких.

А ще в День Збройних сил України ми відчуваємо надію. Надію на відвойований мир, на виборену у ворога свободу та на досягнення у майбутньому особистих мрій…

Чи здійсняться наші мрії – залежить від ЗСУ. Десятий рік поспіль вони зі зброєю у руках захищають мирне життя українців, дають гідну відсіч підступному агресору, проводять наступальні операції зі звільнення тимчасово окупованих територій. Тож, ще 2014-го свято військових набуло іншого, більшого сенсу.

З першого дня повномасштабної агресії 2022 року та протягом наступних дев’ятнадцяти місяців наш екіпаж продемонстрував солідарність із українськими героями та із постраждалим від злочинів окупаційних військ цивільним населенням – ми зупинили мовлення станції, і лише з початком цьогорічного жовтня знов його відновили, розуміючи, що все ж треба вчитись разом зі всією країною жити та мовити під час тривалої війни.

Ми вдячні нашим захисникам, що віддають на фронті за майбутнє України своє здоров’я та життя. Ми пишаємось українською армією.

Вітаючи наших військових із професійним святом, ми водночас шануємо українських героїв – живих та загиблих у бою.

Тож, в цей – важливий для всієї країни – день ми дякуємо військовикам за захист.
Слава ЗСУ!

Із шаною та повагою,
екіпаж OPR

Вахтовий журнал

СЛУХАТИ

Наразі - в етері:

Раніше пролунали: