old-periscope

menu

Занурюємось
         в музичні
               глибини...

Занурюємось в музичні глибини...

Екіпаж «Старого перископу» – про талісман радіостанції

Old Periscope Radio

Шановні слухачі, сьогодні звернемо вашу увагу на наш талісман, символ «музично-морської» станції – маленький стилізований перископ, що вишить на ходовій рубці іграшкової субмаринки. Цей талісман ви бачите на сайті Old Periscope Radio, а також у його додатках у соціальних мережах.

Нагадаємо, застосування талісманів у логотипах або, наприклад, під час масових заходів, у тому числі, на стадіонах є поширеною практикою різних корпоративних об’єднань, спортивних команд і навіть військових підрозділів.

Скажімо, різні птахи, як правило, ототожнюються із повітряними апаратами. Акули, дельфіни, тунці, марлини – це вже морська стихія. Також пригадайте, які чудові талісмани у команд заокеанської НХЛ – Національної хокейної ліги.

Ми ж обрали перископ, причому – як слідує з назви – старий, оскільки за нашим творчим задумом, він вже багато чого «побачив».

І тут, власне, напрошуються запитання: чому саме Перископ, і як все це пов’язано із радіо?
Нагадаємо, друзі, що в основу творчого задуму Old Periscope Radio покладено концепцію музичного мовлення, що його веде група однодумців – нібито членів екіпажу вигаданої та зануреної у безмежний «океан» музики субмарини.

З одного боку, наш Старий перископ уважно вглядатиметься у горизонт музичного «океану», вишукуючи в ньому цікаві мелодії. З іншого боку, наведені на головному фото, а також у логотипі станції висувні пристрої якогось віртуального підводного апарату (перископ та антени) викликають асоціацію передавання радіосигналу і десь навіть – мовлення.

Врешті, асоціативний ряд перегукується із реальним, таким собі, музично-морським ланцюгом практичних дій, де є «пошук», «прийом» та «передача». Іншими словами, Old Periscope Radio шукає і таки розпізнає гарну музику, яку врешті й подає в етер.

Подорож Старого перископа в музичному «океані», звичайно ж, є імпровізацією, вигаданим сюжетом, навіяним тривалою та водночас загадковою підводною подорожжю того самого «Наутілусу» капітана Немо із всесвітньо відомого твору пана Жюля Верна.

У нашому проекті флотська ілюзія поєднана із радіомовною реальністю. Наш віртуальний «борт», по суті, візуалізує звичайну цифрову платформу, що мовить рок-музику. Отакий, друзі, зв’язок радіохвиль та хвиль морських.

Саме тому, часто-густо нагадуючи нашому вельмишановному слухачу творчу концепцію станції, ми частенько порівнюємо обидва океани – справжній та музичний. Для нашого екіпажу вони – безмежні.

Слухаємо наші мелодії разом!
Екіпаж Old Periscope Radio

Вахтовий журнал

СЛУХАТИ

Наразі - в етері:

Раніше пролунали: