old-periscope

menu

Занурюємось
         в музичні
               глибини...

Занурюємось в музичні глибини...

Із прийдешнім – переможним!

OPR before 2023

Дорогі друзі – читачі та слухачі Old Periscope Radio! Всіх вас – із прийдешнім 2023 роком!

Не буде помилкою стверджувати, що наприкінці грудня всі ми об’єднані надією на те, що у новому році Україна таки переможе підступного ворога та нарешті заживе мирним життям.

На жаль, 2022 рік став не просто невдалим, а без перебільшення, жахливим для всієї України. Тож, не дивно, що під час теперішньої війни, коли щодня гинуть українські воїни-герої, а також цивільне населення, наш екіпаж прийняв рішення повністю утриматись від розважального – музичного – онлайн-мовлення.

Керуючись принципами моралі, ми вважаємо, що поки «говорить» українська, американська та британська зброя, англомовний рок в нашому радіо-етері має трохи почекати.

Відтак, у 2022-му Old Periscope Radio, на жаль, встигло попрацювати лише місяць – з дня офіційного старту в Інтернеті 30 січня до жахливого для всіх українців ранку 24 лютого. Всього 25 діб мовлення та цілих десять місяців вимушеного радіомовчання. Бо такі вже обставини. Бо така вже – несвяткова – реальність.

Але ми не втрачаємо надію та нагадуємо, друзі, що наша «віртуально-підводна» станція готова відновити мовлення одразу після завершення драматичних бойових дій. Ми щиро віримо, що це обов’язково станеться наступного року.

…Отже, хай 2023-й принесе всім нам виборений великою ціною мир, душевний спокій, добрі новини від рідних людей та – не забуваємо – багато нової цікавої англомовної рок-музики, що її пропагує OPR.

З Новим роком – Вас, друзі! Із найкращими новорічними побажаннями та із надією на довгоочікувану зустріч в радіоетері-2023, ваші вірні однодумці – члени екіпажу Old Periscope Radio.

Вахтовий журнал

СЛУХАТИ

Наразі - в етері:

Раніше пролунали: