old-periscope

menu

Занурюємось
         в музичні
               глибини...

Занурюємось в музичні глибини...

Із прийдешнім – переможним!

OPR before 2023

Дорогі друзі – читачі та слухачі Old Periscope Radio! Всіх вас – із прийдешнім 2023 роком!

Не буде помилкою стверджувати, що наприкінці грудня всі ми об’єднані надією на те, що у новому році Україна таки переможе підступного ворога та нарешті заживе мирним життям.

На жаль, 2022 рік став не просто невдалим, а без перебільшення, жахливим для всієї України. Тож, не дивно, що під час теперішньої війни, коли щодня гинуть українські воїни-герої, а також цивільне населення, наш екіпаж прийняв рішення повністю утриматись від розважального – музичного – онлайн-мовлення.

Керуючись принципами моралі, ми вважаємо, що поки «говорить» українська, американська та британська зброя, англомовний рок в нашому радіо-етері має трохи почекати.

Відтак, у 2022-му Old Periscope Radio, на жаль, встигло попрацювати лише місяць – з дня офіційного старту в Інтернеті 30 січня до жахливого для всіх українців ранку 24 лютого. Всього 25 діб мовлення та цілих десять місяців вимушеного радіомовчання. Бо такі вже обставини. Бо така вже – несвяткова – реальність.

Але ми не втрачаємо надію та нагадуємо, друзі, що наша «віртуально-підводна» станція готова відновити мовлення одразу після завершення драматичних бойових дій. Ми щиро віримо, що це обов’язково станеться наступного року.

…Отже, хай 2023-й принесе всім нам виборений великою ціною мир, душевний спокій, добрі новини від рідних людей та – не забуваємо – багато нової цікавої англомовної рок-музики, що її пропагує OPR.

З Новим роком – Вас, друзі! Із найкращими новорічними побажаннями та із надією на довгоочікувану зустріч в радіоетері-2023, ваші вірні однодумці – члени екіпажу Old Periscope Radio.

Вахтовий журнал

Пам’яті Шинейд О'Коннор…

Пам’яті Шинейд О’Коннор…

Світові медіа із сумом повідомляють про смерть 26 липня всесвітньо відомої ірландської співачки та авторки пісень Шинейд О’Коннор. Їй було 56. Не викликає сумнівів той

ДОКЛАДНІШЕ>>

СЛУХАТИ

Наразі - в етері:

Раніше пролунали: