old-periscope

menu

Занурюємось
         в музичні
               глибини...

Занурюємось в музичні глибини...

Old Periscope Radio – в етері

Old Periscope Radio в смартфоне

Отже, шановні слухачі, подорож у музичному «океані» розпочато: Old Periscope Radio – в сталому (вже чотириденному) етері та відтепер розраховує на співпрацю із профільними радіомовними хабами, що, як відомо, об’єднують десятки і навіть сотні Інтернет та ФМ-мовників.

На жаль, так співпало, що наш старт – і ми його вже двічі переносли – прийшовся на вкрай тривожну для нашої країни пору. Як й всі, ми уважно слідкуємо за політико-військовою ситуацією навколо України. У зв’язку із цим ми почали, так би мовити, без помпи, без будь-яких промо-акцій та без недоречних за цих умов празних гасел.

Ба більше. В разі загострення, на яке, всупереч логіці, таки може наважитись агресор, ми прораховуємо варіант тимчасового припинення мовлення, бо моральні принципи диктують нам стале переконання: спочатку – Батьківщина, а вже потім музика та розваги. Але і переносити – вже втретє! – наш, заздалегідь проанонсований старт, нам було б дуже соромно. Тож, ми почали без урочистостей, так би мовити, у робочому порядку.

Всі подробиці стосовно творчого задуму проекту та безпосередньо щодо мовлення станції – в окремих розділах сайту OPR. Жанрова палітра, пояснення морського позиціонування радіо, його «екіпаж», музичні акценти впродовж мовної доби, а також підбірка назв виконавців та їхніх пісень, що пролунали протягом останньої години – про все це повідомляється у відповідних підрозділах меню сайту.

Також цю інформацію можна знайти в меню мобільної версії Old Periscope Radio, яка повністю синхронізована із базовою мовною платформою станції.

Крім того, цікаві та важливі моменти поточного життя радіо, які під назвою «Вахтовний журнал» подаються у стрічці новин сайту, дублюються на Фейсбук та Інстаграм-сторінках проекту. Там же публікуватимуться оперативні анонси етерів «наживо», а на сайті OPR ці анонси заздалегідь подаватимуться у «Вахтовому журналі» під рубрикою «Live».

Наразі в етері – музика та джингли. Плануємо ми і авторські програми. Але через повну відсутність будь-яких комерційних цілей та якогось прихованого зиску (ми навіть не плануємо обтяжувати наших слухачів закликами про пожертви), кількість авторських програм в нашому етері буде мінімальною – інформацію про них можна знайти як у стрічці новин станції, так й у розділі меню «Розклад етеру».

І на завершення – про те, де нас можна послухати та почитати. Поки ми можемо запропонувати слухати Old Periscope Radio лише тут, на нашому сайті або на його мобільній версії за адресою www.oldprsradio.com .

Як ми вже сказали, ми також розраховуємо й на підтримку з боку мовних хабів, де як відомо, можна знайти багато станцій на будь-який смак.

І звичайно ж, ми розглядаємо варіант співробітництва із платформами, що дозволяють користуватись гаджет-додатками. Поки ми думаємо, чи потібно це нашому проекту, бо ми не є затребуваною у користувачів програмою, а є лише радіостанцією. У цьому контексті, чи не було б кращим розмістити на нашому сайті програвач для скачування та відтворення OPR у вашому гаджеті? Ми обмірковуємо цей крок.

А поки пропонуємо вам наступний алгоритм для прослуховування Old Periscope Radio. Для цього радимо зберегти фірмову аватарку радіо на робочому столі вашого гаджету. Це можна зробити у наступний спосіб:

– набрати у браузері (наприклад, Google Chrom) нашу адресу oldprsradio.com , зайти на наш сайт та у контекстному меню (це – три крапки у верхньому куті браузера) вибрати опцію «Додати на головний екран». На айфонах це називається «На екран «Додому». На фото ми проілюстрували, що з цього вийде – наш Перископчик має з’явитись на екрані вашого гаджету.

І звичайно ж, ми радимо перевести аватарку Old Periscope Radio з 3-5 сторінки робочого столу вашого гаджету на першу – щоб ви частіше про нас згадували! Отже, давайте слухати музику разом!

Василь Левченко, представник Old Periscope Radio по зв’язках із громадскістю

Вахтовий журнал

СЛУХАТИ

Наразі - в етері:

Раніше пролунали: