old-periscope

menu

Занурюємось
         в музичні
               глибини...

Занурюємось в музичні глибини...

Old Periscope Radio – в етері

Old Periscope Radio в смартфоне

Отже, шановні слухачі, подорож у музичному «океані» розпочато: Old Periscope Radio – в сталому (вже чотириденному) етері та відтепер розраховує на співпрацю із профільними радіомовними хабами, що, як відомо, об’єднують десятки і навіть сотні Інтернет та ФМ-мовників.

На жаль, так співпало, що наш старт – і ми його вже двічі переносли – прийшовся на вкрай тривожну для нашої країни пору. Як й всі, ми уважно слідкуємо за політико-військовою ситуацією навколо України. У зв’язку із цим ми почали, так би мовити, без помпи, без будь-яких промо-акцій та без недоречних за цих умов празних гасел.

Ба більше. В разі загострення, на яке, всупереч логіці, таки може наважитись агресор, ми прораховуємо варіант тимчасового припинення мовлення, бо моральні принципи диктують нам стале переконання: спочатку – Батьківщина, а вже потім музика та розваги. Але і переносити – вже втретє! – наш, заздалегідь проанонсований старт, нам було б дуже соромно. Тож, ми почали без урочистостей, так би мовити, у робочому порядку.

Всі подробиці стосовно творчого задуму проекту та безпосередньо щодо мовлення станції – в окремих розділах сайту OPR. Жанрова палітра, пояснення морського позиціонування радіо, його «екіпаж», музичні акценти впродовж мовної доби, а також підбірка назв виконавців та їхніх пісень, що пролунали протягом останньої години – про все це повідомляється у відповідних підрозділах меню сайту.

Також цю інформацію можна знайти в меню мобільної версії Old Periscope Radio, яка повністю синхронізована із базовою мовною платформою станції.

Крім того, цікаві та важливі моменти поточного життя радіо, які під назвою «Вахтовний журнал» подаються у стрічці новин сайту, дублюються на Фейсбук та Інстаграм-сторінках проекту. Там же публікуватимуться оперативні анонси етерів «наживо», а на сайті OPR ці анонси заздалегідь подаватимуться у «Вахтовому журналі» під рубрикою «Live».

Наразі в етері – музика та джингли. Плануємо ми і авторські програми. Але через повну відсутність будь-яких комерційних цілей та якогось прихованого зиску (ми навіть не плануємо обтяжувати наших слухачів закликами про пожертви), кількість авторських програм в нашому етері буде мінімальною – інформацію про них можна знайти як у стрічці новин станції, так й у розділі меню «Розклад етеру».

І на завершення – про те, де нас можна послухати та почитати. Поки ми можемо запропонувати слухати Old Periscope Radio лише тут, на нашому сайті або на його мобільній версії за адресою www.oldprsradio.com .

Як ми вже сказали, ми також розраховуємо й на підтримку з боку мовних хабів, де як відомо, можна знайти багато станцій на будь-який смак.

І звичайно ж, ми розглядаємо варіант співробітництва із платформами, що дозволяють користуватись гаджет-додатками. Поки ми думаємо, чи потібно це нашому проекту, бо ми не є затребуваною у користувачів програмою, а є лише радіостанцією. У цьому контексті, чи не було б кращим розмістити на нашому сайті програвач для скачування та відтворення OPR у вашому гаджеті? Ми обмірковуємо цей крок.

А поки пропонуємо вам наступний алгоритм для прослуховування Old Periscope Radio. Для цього радимо зберегти фірмову аватарку радіо на робочому столі вашого гаджету. Це можна зробити у наступний спосіб:

– набрати у браузері (наприклад, Google Chrom) нашу адресу oldprsradio.com , зайти на наш сайт та у контекстному меню (це – три крапки у верхньому куті браузера) вибрати опцію «Додати на головний екран». На айфонах це називається «На екран «Додому». На фото ми проілюстрували, що з цього вийде – наш Перископчик має з’явитись на екрані вашого гаджету.

І звичайно ж, ми радимо перевести аватарку Old Periscope Radio з 3-5 сторінки робочого столу вашого гаджету на першу – щоб ви частіше про нас згадували! Отже, давайте слухати музику разом!

Василь Левченко, представник Old Periscope Radio по зв’язках із громадскістю

Вахтовий журнал

Пам’яті Шинейд О'Коннор…

Пам’яті Шинейд О’Коннор…

Світові медіа із сумом повідомляють про смерть 26 липня всесвітньо відомої ірландської співачки та авторки пісень Шинейд О’Коннор. Їй було 56. Не викликає сумнівів той

ДОКЛАДНІШЕ>>

СЛУХАТИ

Наразі - в етері:

Раніше пролунали: