old-periscope

menu

Занурюємось
         в музичні
               глибини...

Занурюємось в музичні глибини...

Old Periscope Radio: в очікуванні повоєнного рестарту

Шановні друзі, слухачі та читачі Old Periscope Radio! Ми раді поінформувати вас, що сьогодні нашій віртуально-морській музичній інтернет-станції виповнився один рік. Ми не святкуємо, вирішив обмежитись лише нагадуванням про цю важливу для нас дату. Як ви розумієте, через війну наразі не до свят.

…На створення станції пішло півтора роки – з травня 2020-го по грудень 2021-го. Рік тому, у січні 2022-го, Old Periscope Radio розпочало тестове мовлення.

На жаль, поки що із нашим сталим мовленням …якось не склалось. Восени 2021-го ми не встигали запуститись, через що двічі переносили онлайн-старт. Коли ж ми вже вийшли в етер 30 січня 2022-го, то пропрацювали лише чотири тижні – до ранку 24 лютого, коли Україну накрила перша хвиля російських ракет.

А далі – 11 місяців вимушеного радіомовчання. Протягом 2022-го нам, як і вам, друзі, було не до американського та британського року, що його пропагує OPR. Нині – час американської та британської зброї.

Тож, як би нашому віртуальному екіпажу не хотілось із головою поринути в «океан музики» (технічно ми готові), норми моралі та солідарність із постраждалими від війни українцями диктують нам нові пріоритети: перед усім – доля зраненої агресором України, і лише потім розваги, у тому числі, й музичні. Відповідно, якщо у січні 22-го нашими рок-зірками ще були музичні виконавці світового рівня, то зараз справжніми рок-зірками для нас є непереможні українські воїни-герої.

…Як бачите, в День народження Old Periscope Radio ми опублікували фото нашого студійного годинника. Дивлячись на нього, ми не просто дізнаємось про поточний час доби – ми замислюємось про відлік часу до майбутнього завершення війни та про такий довгоочікуваний для нас і, наскільки ми розуміємо, досить затребуваний нашими вірними друзями-слухачами рестарт музичного мовлення OPR.

Він, наш рестарт, обов’язково відбудеться! Все буде – перемога та щастя, нове життя та любов, нові пісні та улюблені мелодії з минулого. От тоді, друзі, як кажуть, вже з легким серцем, ми і заведемо для вас в етері гучний потужний рок, джаз та блюзи!

А поки ми обмежуємось підтримкою стрічок наших повідомлень у Фейсбуці та в Інстарграмі. Також нагадуємо, що у головному розділі меню цього сайту – “Про радіо”, а також у нашому «Вахтовому журналі» ми докладно розповідаємо про творчий задум, місію та про музичний формат Old Periscope Radio.

Із найкращими побажаннями та із надією на якомога швидшу зустріч в повоєнному радіоетері,

екіпаж Old Periscope Radio

Вахтовий журнал

СЛУХАТИ

Наразі - в етері:

Раніше пролунали: