Неймовірно, але є фактом: цей легендарний альбом Boston був записаний …у підвалі лідера гурту Тома Шольца. Саме він записав всі демо та небезпідставно вирішив, що вони настільки добре вийшли, що вже й не потребують студійних сесій.
Боси компанії звукозапису та промоутери не погодились із музикантом та наполягли на професійному перезапису. І схоже, лейбл був правий, бо у підсумку ця надзвичайно якісна робота продалася у кількості 20 мільйонів копій.
І це не є дивним. Лонгплей «Boston» належить до категорії тих небагатьох альбомів «корпоративного року», в яких можна почути та відчути дещо більше, ніж у пересічних – часто-густо позбутих вогнику та яскравих кольорів – рок-творів.
Це одразу стає очевидним, коли ви слухаєте стартові акорди першого треку альбому – пісні More Than A Feeling.
Цей хіт миттєво підхопили американські та британські радіостанції. Як результат, у Великій Британії More Than A Feeling була другой у тамтешніх топ-чартах, а за океаном – п’ятою.
Таке визнання є цілком заслуженим. За оцінками музичних критиків, важливою особливістю Boston у ті роки, окрім ретельності написання пісень, була гармонійна взаємодія гітаристів Тома Шольца та Баррі Гудро, що її доповнював потужний вокал Бреда Делпа.
На тлі багатьох груп, що руба грали дещо важкуватий рок, Boston виділявся інтелігентністю та вичурністю аранжировок. І це не залишилось непоміченим – ані критиками, ані вдячними слухачами.
Додамо, що цей лонгплей 1976 року вважається віхою в історії рок-музики. Він включений до багатьох списків найвидатніших рок-альбомів. Світовий продаж цього твору перевищує 25 мільйонів екземплярів.
Залишається додати, що чудові та часто-густо одразу впізнаванні пісні американців Boston (є навіть термін «бостонський саунд») регулярно потрапляють до плей-листів Old Periscope Radio.