old-periscope

menu

Занурюємось
         в музичні
               глибини...

Занурюємось в музичні глибини...

Пам’яті Шинейд О’Коннор…

Пам’яті Шинейд О'Коннор…

Світові медіа із сумом повідомляють про смерть 26 липня всесвітньо відомої ірландської співачки та авторки пісень Шинейд О’Коннор. Їй було 56.

Не викликає сумнівів той факт, що культова виконавиця заслугувала на велику увагу до себе, передусім, завдяки добре впізнаваним музичним творам протягом трьох десятиліть, дещо протирічній публічній поведінці та особистій харизмі…

У 90-ті її називали «ангельським скінхедом» – за брутальну зовнішність (поголену потилицю та армійські чоботи) та, водночас, за витончену виконавчу меланхолію, яка утримувала увагу мільйонів глядачів та слухачів.

Шинейд О’Коннор шукала себе практично все життя. Їх неспокійна душа була наповнена великою життєво-драматичною палітрою: любов’ю та поезією, релігією та боротьбою із сексуальними домаганнями церковних служителів до дітей, душевним болем та бунтарством.

А ще в її житті панували руйнівні емоції, нестримана пристрасть до якоїсь особливої суспільної місії, материнство у кількох шлюбах, та, на жаль, проблеми із психічним здоров’ям, які врешті вилились у депресію та суїцидальні настрої розчарованої своїм життям людини…

…На сцені Шинейд О’Коннор дебютувала у 1988-му. Пік кар’єри артистки припав на початок 90-х, після виходу альбому 1990 року «I Do Not Want What I Haven’t Got» із надзвичайно популярною у світі кавер-версією пісні Прінца «Nothing Compares 2 U». Загалом О’Коннор записала 10 музичних альбомів.

У 2003 році у пані О’Коннор був діагностований біполярний розлад, який змушував пацієнтку часто відвітувати медичні заклади.

2018 року Шинейд О’Коннор прийняла іслам та публічно репрезентувалась як Шухада Садакат.

Нищівного удару психіка всесвітньо відомої людини отримала 2022 року, коли 17-річний син співачки – Шейн після низки невдалих спроб таки наклав на себе руки.

Отаке насичене та наповнене драматичними подіями життя. Життя людини, пісні якої слухали та протирічні публічні вчинки якої обговорювали мільйони по всьому світу.

Залишається додати, що екіпаж Old Periscope Radio із сумом, співчуттям та шаною згадує пані Шинейд О’Коннор. Її пісні лунали до війни та обов’язково ще з’являться у плей-листах OPR, яке попередньо планує відновити – тимчасово призупинене на час війни – цілодобове мовлення восени поточного року.

Василь Левченко, представник Old Periscope Radio по зв’язках із громадскістю

Вахтовий журнал

СЛУХАТИ

Наразі - в етері:

Раніше пролунали: