Шановні слухачі та читачі Старого перископу! Інформуємо вас щодо спроби трошки вдосконалити нашу з вами комунікацію.
Як відомо, під час війни та через пов’язану із нею відсутність у нашому етері саме розмовного мовлення, основним джерелом інформування слухачів про наші поточні творчі плани залишаються соцмережі, зокрема, і Фейсбук.
Саме там, за нашими розрахунками, і гуртується доросла цільова аудиторія Старого перископу.
Отже, за відсутності в етері коротеньких коментів ведучого наживо (поки що, під час війни, ми вважаємо їх недоречними), ми інформуємо вас саме у текстовій формі – на сайті та у соцмережах.
От як закінчиться війна, або, як мінімум, бойові дії, припиняться обстріли, що вбивають українців, тоді ми майже одразу додамо до етеру звичний «розмовний комфорт», і перед усім, авторські музичні програми.
Поки ж, на жаль, «людського фактору» в етері – мінімум; наша поточна ставка – на тексти та ілюстрації.
Але! У якийсь момент ми збагнули, що наші нові слухачі …не знають про наш Фейсбук та, відповідно, не бачать наші текстові супроводи/інформування/орієнтування…
Не бачать через нашу ж «провину». Бо лого Фейсбука – саме у мобільній (смартфоновій) версії нашого сайту – разом із Інстаграмом ми закинули у самісінькій «підвал» сайту, куди мало хто «ходить».
Наприклад, у ПК-версії, як ви бачите просто зараз, обидва лого – Фейсбука та Інстаграму – на головній плашці, тобто, на виду.
Тож у мобільній версії ми ВИРІШИЛИ підняти з «підвалу» значок Фейсбука – на самісіньку гору, ближче до логотипу Old Periscope Radio.
Отам, поруч із меню нашого сайту (ці три риски називають «бургером») тепер з’явився ЗРУЧНИЙ ПЕРЕХІД на нашу Фейсбук-сторінку. На фото ми виділили його жовтим маркером.
Тож ласкаво запрошуємо, друзі, до нашого Фейсбуку (на фото). Там завжди щось цікавеньке – музичні новини, анонси свіжих плей-лістів, реквієм-повідомлення щодо померлих музикантів, цікаві музичні відео, а також поточні повідомлення про життя нашої маленької аматорської станції.
Зазирайте!
Василь Левченко, медійний комунікатор OPR



