old-periscope

menu

Занурюємось
         в музичні
               глибини...

Занурюємось в музичні глибини...

«Курс на Захід! Так тримати!»: Старий перископ гостює в Одесі…

Одеса

Шановні слухачі, як завжди у розділі «Вахтовий журнал» – про життя станції, про наші справи. Наразі Старий перископ гостює в Одесі…

Під час робочого відвідування української морської Перлини члени нашого екіпажу вирішили публічно засвідчити вдячність нашим мужнім – враховуючи ворожі обстріли – одеським слухачам.

Власне, нашому вітальному жесту є пояснення: більш як чверть постійних слухачів Old Periscope Radio – якраз в Одесі!

І це – друга за кількістю, після столиці України, «радійна спільнота» Старого перископу, яка, за нашими спостереженнями, повільно, але потрошку зростає.

Взагалі-то, слухачів у нашої некомерційної аматорської станції небагато. До речі, про це у великому інтервю нашого керівника – тут, у “Вахтовому журналі”. В абсолютних цифрах – це десятки небайдужих до західної музичної культури людей. Але ми цінуємо кожного слухача. І ми всім щиро раді.

Тож, дякуємо, Одеса! Чи могло бути по-іншому? Чи могли взагалі не перетнутись – наша морська станція та морське місто, головний порт України? Ні. Бо нас об’єднує море.

А ще нас об’єднує комунікація із іноземними країнами. Не дарма один з наших фірмових джинглів в етері чітко вказує на наші музичні пріоритети: «Курс на Захід! Так тримати!».

Отже, зазирайте на сайт, друзі. Слухаємо наші мелодії разом!
Із повагою до теперішніх та із надією на здобуття нових друзів нашої станції,
екіпаж Old Periscope Radio

Вахтовий журнал

СЛУХАТИ

Наразі - в етері:

Раніше пролунали: