old-periscope

menu

Занурюємось
         в музичні
               глибини...

Занурюємось в музичні глибини...

Live: Old Periscope Radio готує першу авторську програму

Перед усім нагадаємо, що стартове (тестове) мовлення нашої станції у січні 2022 року не передбачало будь-яких авторських програм. Метою цього етапу було відпрацювання технічних аспектів подачі сигналу, перевірка взаємодії аудіо-потоку та сайту станції, а також вдосконалення цілої низки організаційно-технічних дрібниць, що, на нашу думку, не менше за музичний контент впливають на підсумкове – хороше або не дуже – сприйняття мовлення нашими слухачами. 

У лютому ми плануємо запустити в етер першу авторську музично-інформаційну програму “На схилі дня”. Це буде вечірня двогодинна або тригодинна програма наживо, де окрім музики лунатимуть рубрики на музичну тематику та інша цікава інформація, що розвиває світогляд.

Зокрема, ми згадуватимемо вижливі події історії рок-музики, листатимемо сторінки музичного календаря, подаватимемо свіженькі іноземні музичні новини та запропонуємо теми про наше з вами життя – від дивного до буденного.

При цьому інформація у програмі не буде домінувати над музикою: скоріше навпаки. Це – тому, що ми не хочемо перевантажувати інформацією наших слухачів, пропонуючи їм більше приємної музики.

Врешті, ми вважаємо, що оптимальним для авторської програми “На схилі дня” буде формат, коли кожну третю або другу пісню “лайву” супроводжуватиме коротенький – до хвилини – коментар ведучого етеру, а тривалість інформаційних рубрик, яких, як планується, буде дві на годину, не перевищуватиме 3-4 хвилин.

Тобто, ми плануємо певний баланс музики та коментарів до неї, але саме у такий спосіб, щоб у підсумку не зловживати концентрованою увагою слухачів, яка, як відомо, “має спокусу” розпорошуватись на інші, зокрема, візуальні Інтернет-контенти.

І ще. В нас є бажання та план подвоїти кількість авторських програм десь до літа. Водночас у нас виникли сумніви, чи будуть авторські програми затребувані десь у липні-серпні, тобто, на піку сезону відпусток та літньої розважальної метушні.

І тому, з високою долею вірогідності дві авторські програми в етері нашої станції з’являться вже десь у вересні 2022 року, коли ми очікуємо відносне збільшення уваги до нашої станції з боку радіослухачів.

Дозволити собі більше авторських програм наживо через відсутність фінансування станції ми не можемо. Нагадаємо, Old Periscope Radio є некомерційним проектом, який утримується переважно, на пенсійні заощадження. Проект не передбачає збору пожертв та комерційного використання якогось рекламного продукту.

Мета мовлення Old Periscope Radio – гуманітарна місія у вигляді ненав’язливої та інтелігентної подачі дорослої англомовної софт-рок-музики.

Вахтовий журнал

СЛУХАТИ

Наразі - в етері:

Раніше пролунали: