old-periscope

menu

Занурюємось
         в музичні
               глибини...

Занурюємось в музичні глибини...

Музичний світ підтримав гуманітарну ініціативу політиків про допомогу українським біженцям

Шановні слухачі та читачі Old Periscope Radio! Попри тимчасове – на час війни – припинення музичного мовлення, що, на нашу думку, рано вранці 24 лютого було правильним, а саме, моральним кроком, ми все ж час від часу на цьому сайті та на наших сторінках у соцмережах подаватимемо окремі друковані матеріали, пов’язані саме із підтримкою музичним світом народу України, який страждає від російської військової навали.

Сьогодні сфокусуємо вашу увагу на особливо важливій події, що відбудеться впродовж 8 та 9 квітня.

Йдеться про організовану гуманітарною організацією Global Citizen («Громадянство світу») потужну музичну медіа-акцію Social Media Rally на підтримку політичного саміту Stand Up for Ukraine, який проводитиметься 9 квітня з метою збору грошових внесків для допомоги біженцям та переселенцям, що постраждали внаслідок масштабної військової агресії Росії в Україні та які перебувають у зонах військових конфліктів на територіях низки інших країн.

Ініціаторами саміту зі збору пожертв виступили прем’єр-міністр Канади Джастін Трюдо та президентка Європейської комісії пані Урсула фон дер Ляєн. Як очікується, ці політики мають закликати уряди та неурядові установи по всьому світу підтримати гуманітарні зусилля в Україні, а також у Ємені, у Південному Судані та в Афганістані.

Напередодні завтрашнього дня, коли своє вагоме слово мають сказати високоповажні політики, десятки світових поп та рок-зірок у форматі онлайн-мітингу Social Media Rally засвідчують своє співчуття українцям та закликають до практичної підтримки нужденних.

Як повідомляють світові медіа, серед учасників глобальної музично-гуманітарної акції – Брюс Спрінгстін, Біллі Джоел, Стіві Нікс, Керол Кінг, Елтон Джон, Гарт Брукс, Radiohead, U2, Metallica, Джон Бон Джові, Мадонна, Оззі Озборн, Tame Impala, Кей Ді Ленг, Red Hot Chili Peppers, Pearl Jam, The Weeknd, Green Day, Weezer, Біллі Айліш, Fall Out Boy, Селін Діон, Руфус Вейнрайт, Кріз Рок, Х’ю Джекмен та десятки інших представників шоу-бізнесу.

Очікується, що об’єднаний заклик політиків та діячів культури у купі із професійною менеджерською підтримкою Global Citizen дозволить зібрати мільярди доларів пожертв та тим самим відчутно поповнити гуманітарний бюджет ООН, який через великі витрати на допомогу постраждалим в інших гуманітарних кризах наразі має дефіцит фінансування та, відповідно, певні обмеження для посилення гуманітарної допомоги у різних гарячих точках світу.

Василь Левченко, представник Old Periscope Radio по зв’язках із громадскістю

Вахтовий журнал

СЛУХАТИ

Наразі - в етері:

Раніше пролунали: