old-periscope

menu

Занурюємось
         в музичні
               глибини...

Занурюємось в музичні глибини...

Про права людини, про жінок у музиці та про наших слухачок…

88

Шановні слухачі! Сьогодні, у Міжнародний день боротьби за права жінок, ми не тільки згадуємо «чорні плями» на мапі світу, де жінки зазнають дискримінаційних утисків, чоловічу наругу та навіть туртур. Ми також із захопленням віддаємо належне жіночому музичному таланту, який, безумовно, ушляхетнює та збагачує світовий «океан» поп-рок-культури.

Витонченість та зворушливість, мелодизм та елегантність, сентиментальність та чуйність – це ті риси жінок-виконавиць, які, на нашу думку, завжди (перед усім, як нам видається, у вокальних партіях) були і залишаються затребуваними у музиці, незалежно від її стилістиці.

При цьому ми не забуваємо, що окрім талановитих виконавиць є ціла армія слухачок. У цьому контексті наш екіпаж дуже цінує ту небагаточислену жіночу аудиторію OPR, яка, попри певну складність рок-музики, що її пропагує Старий перископ, все ж не залишилась байдужою до мелодій та гармоній нашого, досить непростого для сприйняття, рок-етеру.

Власне, один з джинглів для мовлення Старого перископу («Рок-музика? І для жінок теж! …Ми – за гендерну рівність») ми якраз і робили як абсолютний мотиваційний заклик до наших вдячних слухачок – більше цікавитись різнобарв’ям та напівтонами якісної англомовної рок-музики.

Іншими словами, те, що OPR пропагує рок-музику, зовсім не означає, що наш Перископчик орієнтовано виключно на чоловічу аудиторію. Принаймні, складаючи ефірні плей-лісти, ми завжди обмірковуємо мелодії (наприклад, ліричні), які б припали до душі саме жіночій аудиторії, якій, на наше переконання, не завжди до вподоби хард або прогресивний рок.

Тож, частенько ми шукаємо саме музичну витонченість. Таку, яка спроможна достукатись до самісінького серця і жінок, і чоловіків. Щиро сподіваємось, що нам це вдається.

Із повагою та найкращими побажаннями до жіночої слухацької аудиторії Old Periscope Radio,
екіпаж музичної субмарини

Вахтовий журнал

СЛУХАТИ

Наразі - в етері:

Раніше пролунали: