old-periscope

menu

Занурюємось
         в музичні
               глибини...

Занурюємось в музичні глибини...

«Старий перископ» відновив мовлення

Рестарт Old Periscope Radio

Шановні слухачі та читачі Old Periscope Radio! Інформуємо вас про сьогоднішнє (починаючи із 19.00 / 29 вересня) відновлення цілодобового музичного мовлення нашої аматорської станції.

Нагадаємо, причиною більш як півторарічного – з 24 лютого 2022 року – припинення трансляції розважального контенту стала війна. Відповідно, у день віроломного вторгнення в Україну російських окупаційних військ наш екіпаж прийняв цілком виправдане рішення зупинити станцію, що у підсумку вилилось у 19 довгих місяців радіомовчання.

Воно було вимушеним. Бо під час війни – не до розваг. Попри велике бажання нашого екіпажу, як кажуть, із головою поринути в «океан музики», норми моралі та солідарність із постраждалими від війни українцями спонукали нас тимчасово припинити транслювання музики.

Ба більше, пригадуючи жахливу весну 2022-го, ми були готові й надалі – практично до самого завершення війни – утриматись від мовлення. Але відчутне пожвавлення влітку 2023 року культурного життя України, відновлена творча активність українських виконавців та стале – без зупинень – радіомовлення десятків українських музичних станцій підштовхнули колектив Old Periscope Radio до розуміння «теж вчитись жити, творити та мовити» у цю важку добу, коли наша батьківщина згуртувалась перед обличчям ворога та відважно і непохитно живе повноцінним життям в умовах війни.

Не будемо приховувати: всі ці півтора роки нашого радіомовчання ми скучили за етером, і теперішня творча активність українських митців десь з літа цього року почала підживлювати нашу спокусу.

Тим паче, що в Україні є суспільний запит на остаточне виштовхування з нашого життя російського музичного контенту. Тож, відновлюючи наразі своє аматорське мовлення (ефірний рестарт станції – о 19.00 сьогодні), ми прагнемо того, щоб вслід за американськими та британським ракетами за український горизонт, а також в український етер полетів потужний і мелодичний американський та британський рок. Хай так і буде!

Теперішній рестарт станції повернув наші надії. І хоча під час війни, коли над головою летять російські ракети, члени нашого екіпажу відмовились загадувати далеко наперед, ми все ж сподіваємось запустити першу авторську музичну програму хоча б десь навесні або вже восени 2024 року.

Поки ж, друзі, пропонуємо вам зануритись разом з нашим екіпажем у дивний «океан» західної музики. Океан, де є свої течії, глибини та дотепер небачені/нечувані багатьма музичні ексклюзиви і навіть скарби.

Нам залишається додати, що Old Periscope Radio є некомерційним аматорським проектом, який утримується виключно на пенсійні заощадження. Керуючись принципом «віддавати та нічого не просити взамін», ми ще у січні 2022-го утримались від закликів щодо збору пожертв (донатів), а також від комерційного використання будь-якого рекламного продукту.

Мета мовлення Старого перископу – гуманітарна місія у вигляді інтелігентної подачі дорослої англомовної софт-рок-музики.

Отже, як кажуть на флоті, ласкаво просимо на борт! Подробиці: www.oldprsradio.com

Екіпаж Old Periscope Radio

Вахтовий журнал

СЛУХАТИ

Наразі - в етері:

Раніше пролунали: