old-periscope

menu

Занурюємось
         в музичні
               глибини...

Занурюємось в музичні глибини...

“Старий перископ” змушений взяти тимчасову паузу у мовленні…

68

Шановні слухачі Old Periscope Radio! Ще тиждень тому ми не і думали зупиняти мовлення. Але через «хвилю» постійних відключень електроенергії, що, як відомо, викликано відчутними та підступними ударами російських агресорів по Україні, ми змушені взяти – сподіваємось, тимчасову – паузу у нашому мовленні.

Нашому екіпажу вкрай важко підлаштуватись під непрогнозовані графіки відключень та, що важливо, саме включень електроенергії.

Нагадаємо, наш проект є аматорським; він функціонує у форматі хобі. Це означає, що всі члени нашого екіпажу десь працюють та, відповідно, не можуть чатувати у студії, годинами чекаючи на непередбачувану подачу електроживлення.

Здогадуємось, що й нашим нечисленним слухачам в Україні наразі також – не до радіо: всі корегують свої плани «під світло». Такі вже непереборні обставини. І ми ставимось до них по-філософськи: все, що перебуває поза орбітою можливостей та зусиль нашого екіпажу, ми класифікуємо як «доля», з якою нема сенсу змагатись. Тож, як буде – так й буде.

Але щоб не сталось, ми точно знаємо: агресору не вдасться вбити – ані Україну, ані наш народ, ані нашу мову.

Отже, шановні слухачі, ми не втрачаємо надію на нову зустріч із вами. Поки радіо мовчить, ми продовжуватимемо вести наші сторінки у соц-мережах. І за умови покращення ситуації із енергозабезпеченням в Україні, одразу повідомимо слухачам про відновлення мовлення Старого перископу.

Із сумом, розумінням поточної ситуації та із надією на швидку зустріч в етері,
творчий керівник Old Periscope Radio Олександр Шталтовний

Вахтовий журнал

СЛУХАТИ

Наразі - в етері:

Раніше пролунали: