old-periscope

menu

Занурюємось
         в музичні
               глибини...

Занурюємось в музичні глибини...

Творчий керівник Old Periscope Radio – про прийдешній старт проекту

Шановні друзі, маю честь вітати Вас на віртуальному «борту» нашого «морського» рок-радіо!

Наразі ми завершуємо тестове мовлення та готуємось до публічного старту станції вранці 30 січня.

Протягом 2021 року команда Old Periscope Radio, вірніше, наш «екіпаж» доклав великих зусиль, щоб реалізувати цей проект, який, сподіваємось, прийдеться вам до вподоби.

Музичний формат Old Periscope Radio – це переважно іноземний рок-мейнстрім, що його складають споріднені жанри, які є уособленням традицій англосаксонської музичної культури.

Всі деталі проекту, починаючи від ідеї, подальшого творчого задуму, загальної концепції нашого мовлення і завершуючи конкретикою цілодобового наповнення етеру – про все це докладно подано у відповідних розділах та підрозділах нашого сайту, а також у низці стартових публікацій сайту, датованих груднем 2021-го та січнем 2022-го року.

В цих публікаціях ми знайомимо вас із нашим задумом та ділимось нашими очікуваннями. Бо всі члени нашого «екіпажу» люблять рок-музику та десь відчувають, що її дещо бракує в українському етері.

І тому я щиро вірю в те, що Old Periscope Radio здатне трохи змінити ситуацію – від теперішнього, по суті, тотального панування, образно кажучи, «силіконової» музичної субкультури у бік певного балансу жанрів. Балансу, за якого кожен музичний стиль має право бути презентованим в етері та почутим.

Відтак, ми розраховуємо, що музичний андеграунд Old Periscope Radio, вірніше, underwater цього проекту має зацікавити саме тих, хто будучи перенасиченим сучасним мас-культом, шукає певну альтернативу, що її – за нашим переконанням – несе американський та британський софт-рок.

При цьому я хочу зауважити, що Old Periscope Radio жодним чином не є бізнес-проектом. Він не передбачає збору пожертв та комерційного використання якогось рекламного продукту. Станцію створено та планується утримувати за рахунок приватних, переважно, пенсійних заощаджень.

Напрошується логічне запитання: в чому ж – зиск? Для чого все це аматорство? Поясню. Наша мета – інша. Певною мірою вона є ідеологічною. Ми прагнемо привернути увагу (та, звичайно ж, викликати позитивні емоції!) саме тих, наскільки ми розуміємо, переважно дорослих слухачів, що є прихильниками консервативних мультикультурних та світоглядних цінностей, якими наповнена повоєнна та сучасна західна рок-культура періоду 1960-2020 років.

Сподіваюсь, нашому екіпажу це вдасться.

Отже, ласкаво просимо на борт, друзі! Приємного Вам прослуховування!

Олександр Шталтовний, засновник та творчий керівник Old Periscope Radio

На додаток – трохи про автора проекту.

Олександр Шталтовний, 50 років. Радіожурналіст, у радіомовленні – з 1993-го. Впродовж подальших років спромігся поєднати службу на військовому флоті із роботою на радіо у вільний від служби час. Таке стало можливим завдяки профілю тодішнього морського офіцера  – «флотська журналістика». Після виходу на пенсію у 2009-му продовжив роботу виключно на радіо. Співпрацював із кількома українськими та одним іноземним мовниками. Врешті-решт, радіомовлення та багаторічне захоплення музикою переросли в окремий хобі-проект некомерційної «музично-морської» онлайн-станції. Сам автор-пенсіонер називає своє 30-річне хобі «справою життя».

44

Вахтовий журнал

СЛУХАТИ

Наразі - в етері:

Раніше пролунали: